Apie Tikri langai

    UAB “Tikri langai” įsteigta subūrus langų ir durų gamybos srityje didelę patirtį turinčių darbuotojų kolektyvą. Įmonė siekia rinkai pasiūlyti kokybiškus  langus ir duris už konkurencinga kainą.  Kadangi įmonė pati gamina langus, galimi įvairūs langų gamybos konstrukciniai sprendimai bei lankstus terminai. Tai leidžia pagaminti produkciją atitinkančią kiekvieno kliento poreikius.

PLASTIKINIAI LANGAI

 Plastikiniai langai yra nebrangūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Jie atsparūs aplinkos poveikiui, pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacijos savybėmis.

Plastikinius langus lengva pritaikyti prie interjero ar eksterjero dizaino sprendimų. Juos galima laminuoti (galimos įvairios medžio imitaci¬jos arba vientisos plastikinių langų spalvos, iš viso daugiau kaip 20 atspalvių), plastikinius langus galima dažyti daugiau nei 200 spalvų arba dengti aliuminio dangteliais. kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis. Plastikinių langų vidų bei išorę galima laminuoti ar dažyti skirtingomis spalvomis.

Plastikiniuose languose ir duryse sumontuota aukštos kokybės vokiška G.- U. furnitūra. PaIyginti su kitų firmų furnitūra, „G.-U.” furnitūra turi kai kurių išskirtinių savybių, todėl plastikinis langas turės net keletą atvertimo pozicijų.

Stiklo paketų pasirinkimas yra labai didelis. Galima sukonstruoti paketus, tenkinančius beveik visus Jūsų reikalavimus.

Populiariausi stiklo paketai yra iš dviejų skaidrių stiklų, kurių vienas yra padengtas selektyvine danga vidinėje stiklo pusėje. Selektyvinė danga – tai metalo dulkių danga, kuri atspindi pro stiklo paketą judančią šilumą (kaip veidrodis šviesą). Taigi žiemą selektyvinė danga taupo šilumą, o vasarą ji apsaugo, kad į patalpas patektų mažiau saulės šilumos ir jos būtų vėsesnės.

Paketų tarpai tarp stiklų dažniausiai užpildomi argono dujomis. Šios inertinės dujos izoliuoja šilumą geriau nei nejudantis oras. Vietoj argono gali būti naudojamos ksenono arba kriptono dujos, jų šilumos izoliavimo rodikliai dar geresni. Tačiau tokių stiklo paketų kaina yra didesnė. Hermetiškame stiklo pakete argono dujos išsilaiko 60 ir daugiau metų. Į stiklo paketus galima jdėti ir patobulintą selektyvinj stiklą „Ultra”, kuris, palyginti su įprastais selektyviniais stiklais, sulaiko iki 10 proc. daugiau šilumos. Stiklo paketai gali būti jvairaus storio, stiklų skaičiaus, atspalvio.

Pastaruoju metu labai populiarėja stiklo paketai, kuriuose vietoj aliuminio rėmelio naudojami plastikiniai SwisspacerTM arba TGI rėmeliai. Jie neleidžia šilumai skverbtis laukan pro paketo kraštus, be to, mažina stiklo rasojimo tikimybę.

 

Eksploatuojant plastikinius langus langus būtina suprasti, kad tai yra aukštos kokybės gaminys, kurio priežiūra nėra sudėtinga.

Dažnai sumontuoti gaminiai būna sugadinami atliekant patalpų apdailos darbus – aptaškomi įvairiais skiediniais, subraižorni stiklo paketai ir gaminių rėmai, į furnitūros judančias dalis priberiama įvairių statybinių šiukšlių. Dėl to langai ar durys gali būti sugadinti ar deformuotis.

Pasirūpinkite, kad patalpa apdailos metu (tinkuojant, betonuojant) ir kelis mėnesius po jos būtų pakankamai vėdinama, nes padidėjus drėgmei ant rėmo angokraščio gali atsirasti pelėsio.

Apdailos darbo metu būtina apdengti gaminius plėvele, kartonu ar pan., kad tinkas, glaistas ar dažai nepatektų ant gaminio paviršiaus, stiklo, į spynas, vyrius ir kitas furnitūros dalis. Užklijuotą apsauginę plėvelę patartina laikyti ne ilgiau kaip 2 savaites.

Subraižius stiklo paketą, profilio rėmą ar kitaip pažeidus PVC gaminį dėl netinkamo eksploatavimo, prašome kreiptis į UAB „Tikri langai” arba UAB „Tikri langai” įgaliotus atstovus.

Pribyrėjus į apkaustus įvairių dulkių ir šiukšlių, atsiradusių sienų tinkavimo, glaistymo, šlifavimo metu, apkaustai stringa, sunkiai veikia, kartais lūžta. Be to, blogai užsidarančios varčios gali iškrypti.

 

•                    Lango rasojimas yra vienas iš ženklų, kad temperatūros ir drėgmės santykis (mikroklimatas) Jūsų namuose yra netinkamas.

•                    Kondensatas, susidaręs ant langų ar duro, gali turėti įtakos pelėsiui ant rėmo angokraščio atsirasti.

•                    Atliekant patalpų apdailos ar remonto darbus būtina apsaugoti furnitūrą nuo šiukšlių, dulkių, klijo, dažo. Kitaip gali būti pažeista antikorozinė danga arba sulūžti furnitūra.

•                    Jeigu kuo nors uždengiate langus ar duris nuo pažeidimo statybų metu arba naudojate langines, būkite atsargūs, kad nepažeistumėte stiklo ir gaminio rėmo.

•                    Kad nelūžto lango ar durų furnitūra, papildomai neapkraukite lango varčios, neremkite ir nekelkite jos papildomais daiktais.

•                    Nedėkite jokių papildomų daiktų tarp varčios ir staktos (nepriverkite laido, kabelio) — dėl to gali deformuotis lango ar durų rėmas, furnitūra.

•                    Žiemą reguliariai nuo lauko duro slenksčio valykite purvą, sniegą, ledo gabaliukus, smėlį ir pan.

 

Raktiniai žodžiai: langai plastikiniai, plastikiniai langai, plastikiniai langai ir durys, plastikiniu langu gamyba, plastikiniai langai kainos , plastikiniu langu kainos , plastikines lauko durys, plastikiniu duru kainos, plastikiniu duru kaina, plastikines durys, plastikines lauko durys kaina,  plastikines durys kaina, plastikines balkono durys, lauko plastikines durys , plastikines durys kainos, plastikiniu langu reguliavimas, plastikiniu langu remontas , plastikiniu langu kaina, plastikiniu langu montavimas, plastikiniu langu, plastikiniu langu akcijos, plastikiniu langu kainos kaune, plastikiniai langai kaina, plastikiniai langai kaunas, plastikiniai langai durys, langu sistemos, langu kainos, langu gamyba, langu kaina, plastikiniai langai ispardavimas, plastikiniu langu ispardavimas.